KONST / Litografier / Färglitografier 11525555
nr 1152 5555
Endre Sziraki
(1944-2017), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad och numrerad 7/40, bladets mått: ca 66x57
Endre Sziraki, svensk bildkonstnär född 1944, död 2017.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:31:39
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr